HODOWLA

 

 

Blissberry to niewielka domowa hodowla zlokalizowana na południu Polski, w górach Beskidu Żywieckiego.

Nasze psy są dla nas przede wszystkim członkami rodziny. Mieszkają w naszym domu, śpią na naszych kanapach, spędzają z nami czas w salonie. My kochamy je, one kochają nas, co potrafią okazywać czasem zbyt gwałtownie.

Moim priorytetem w hodowli jest psie zdrowie i charakter, może dlatego, że miałam okazję zetknąć się na tym polu z problemami, jednak eksterier także nie jest bez znaczenia.

Hodowla dla mnie oznacza nie dużą ilość szczeniąt, a ich wysoką jakość. Moim celem jest hodowanie pięknych, zdrowych i posiadających doskonały charakter psów, które przede wszystkim będa się sprawdzały w życiu rodzinnym (jeden człowiek i jeden pies to też jest rodzina!).

Szczenięta w naszej hodowli są odchowywane w bliskim kontakcie z ludźmi i starszymi psami i w momencie opuszczania domu są dobrze zsocjalizowane i gotowe na nowe przygody u boku nowych właścicieli.

Historię naszej hodowli można poznać  TUTAJ.

 

Kontynuując korzystanie z tej strony zgadzasz się na używanie przez nią ciasteczek.. więcej informacji

W celu zapewnienia Ci wygodnej nawigacji, ta strona korzysta z ciasteczek. Kontynuując używanie strony, lub klikając przycisk "Zgadzam się", akceptujesz takie ustawienia.

Zamknij